Erste Liga: megszenvedett a sereghajtó ellen a Brasov

2017.12.29. 20:03
A Corona Brasov hazai jégen szétlövéssel 3–2-re győzte le a Vienna Capitals II-t az Erste Liga pénteki játéknapján. Az első harmadban a brassóiak szerezték meg a vezetést, majd a bécsiek fordítottak, az 50. percben egyenlített a házigazda, amely végül a meccset is behúzta.

JÉGKORONG, ERSTE LIGA
CORONA BRASOV (romániai)–VIENNA CAPITALS II (osztrák) 3–2 (1–0, 0–2, 1–0, 0–0, 1–0) – szétlövéssel
Brassó, 693
néző. V: Csata, Máthé, André, Bandi (romániaiak)
BRASSÓ: Tőke – Sirokovs 1 (1), Filíp – Ölander, Bors H. – Nagy I., Imecs – Jemeljanyenko, Péter Zs. – Walls 1, Wilgosh 1, Macmillan (1) – Mihály Á., Gliga, Bíró G. – Bíró M., Molnár Zsombor, Zsók – Saluga, Tranca, Mihály E. Edző: Martin Lacroix
VIENNA: Sidor – Piff, Kuqali – Wolf, Pelz – Kruckovyc, Karitnig – Leitner – Ranftl (1), Schlögl 1, Preiser 1 – Szabad, Artner (1), Rohm – Vendis, A. Maxa, Schönwetter – Janisch, Ylitalo, Marauer. Edző: Christian Dolezal
Kiállítások: 10, ill. 10 perc