Erste Liga: elsöpörte a DEAC-ot a Gyergyó, megint egál az állás

2019.03.03. 20:11
A magyar élvonalbeli jégkorongbajnokság (Erste Liga) rájátszásának negyeddöntőjében a Gyergyói HK hazai pályán alapos verésben részesítette a DEAC-ot: 7–0-ra győzött, amivel ismét döntetlen (2–2) a párharc állása.

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
NEGYEDDÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
Gyergyói HK (romániai)–DEAC 7–0
(3–0, 2–0, 2–0)
Gyergyószentmiklós, 1050
néző. V: Csata, Csomortani, Fehér, Péter V. (romániaiak)
GYERGYÓ:
GORJACSEVSZKIH
Jezsov (1), Kozma – Góga 1, Orbán Sz. – Bobcek, Nagy Cs. (1) – Ferencz Csibi, Timaru
CONSTANTIN 1 (1), Csergő, Pesztunov (1) – Sára (1), STEEN 1 (2), VOROBJOV 3 (1) – Benedek, Elekes Darabont 1, Péter Zs. – Barabás (1), Daradics, Ivácson
Edző: Mikael Tisell
DEAC: Hetényi Z. (Gönczi)
Kovács B. Z., Vuorijärvi – Hetényi P., Markov – Antal A., Behal
Izacky, Novotny, Turcotte – Berta, Németh A., Salló B. – Hári N., Molnár D., Silló – Márton, Vincze P. T.
Edző: David Musial
Kiállítások: 15 + 20 perc végleges kiállítás (Orbán Sz.), ill. 14 + 10 perc fegyelmi (Vincze Péter Tamás)
Kapura lövések: 40–47
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2–2.