Vicente del Bosque, a spanyol válogatott szövetségi kapitánya a Hollandia elleni ma esti világbajnoki döntő előtt elmondta, szívesebben élné át futballistaként a finálét.
„Világbajnoki döntőben lenni nem minden nap esik meg az emberrel. A vébédöntő a legnagyobb esemény, és hogy őszinte legyek, szívesebben éltem volna át játékosként, de be kell érnem azzal, hogy edzőként leszek a szereplője” – mondta Del Bosque.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






