nemzetisport.hu 2015.09.20 16:06 Frissítve: 2015.09.20 16:11

F1: Vettel győzött Szingapúrban, Hamilton kiesett

Az élről induló Sebastian Vettel ért célba első helyen a Formula–1-es világbajnokság Szingapúri Nagydíján. A második helyen a Red Bull ausztrál pilótája, Daniel Ricciardo végzett, a dobogó legalsó fokára a Ferrari finn versenyzője, Kimi Räikkönen állhatott fel. A világbajnokságot vezető Lewis Hamilton ebben a kiírásban először nem szerzett pontot – a brit autója a 33. körben megadta magát. Vettel 42. győzelmével maga mögött hagyta Ayrton Sennát az örökranglistán, és egyedül lett harmadik Schumacher (91) és Prost (51) mögött.

2019.10.13 05:27:16

F1 H. L.

A gárda zsinórban a 6. címét érte el, és biztossá vált, az egyéni cím sorozatban a 6. alkalommal is versenyzői között dől el: ilyen még nem volt.

2019.10.12 18:04:57

F1 BÖRZÖLI BERNADETT

Hiába tűnt esélyesebbnek a Mercedes, a Ferrari kisajátította az első sort a Japán GP-re.

2019.10.10 15:27:39

Ezúttal nem volt hatalmas a Mercedes előnye, de továbbra is a németek tűnnek a legjobbnak Japánban.

2019.09.29 11:51:11

Hiába járta meg a bokszutcát eggyel többször Leclerc, Bottas sikeresen feltartotta őt Hamiltonnak.

2019.09.28 12:26:56

F1 H. L.

A monacói sorozatban a negyedik pole-ját szerezte, Hamilton a végén előzte meg a hibázó Vettelt.