F1: Vettel Austinban 6. motort kap, biztosan a boxból rajtol
Sebastian Vettel az Orosz Nagydíj után elárulta, hogy három hét múlva az Amerikai Nagydíjon teljesen új motort kap, ezért nem vesz részt az időmérőn sem, mert mindenképpen a boxból kell rajtolnia.
Az idén minden versenyző legfeljebb öt hajtásláncot használhat, egy hajtóműnek hat része van, ha csak egyet kell belőle a hatodikra cserélni, az 10 rajthelyes büntetést jelent, ha valaki a teljes erőforrásból egy időpontban használja a hatodikat, akkor indul a boxból.
Az idényből az Amerikai, a Brazil és az Abu-dzabi Nagydíj van hátra.
Legfrissebb hírek

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik





