F1: Nem igaz a hír, miszerint Schumacher tud járni – Kehm

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.12.22. 13:53
A német Bunte magazin címlapon hozta le a hírt, miszerint Michael Schumacher, a Formula–1 hétszeres világbajnoka – aki 2013-ban szenvedett súlyos síbalesetet – újra tud járni. Mint kiderült, az állítás hamis volt, ezt Sabine Kehm, a korábbi pilóta menedzsere mondta el.

Noha Schumacher a Bunte állítása szerint nagyon lefogyott, terapeutája segítségével néhány lépést már megtett, sőt, a kezét is fel tudja emelni!

A 46 éves korábbi versenyző ügynöke, Sabine Kehm a híresztelésekre reagálva gyorsan tiszta vizet öntött a pohárba: elmondta, a lap állítása nem fedi a valóságot.

„Sajnos kénytelenek vagyunk cáfolni a nemrégiben megjelent híreket, amelyek arról szólnak, hogy Michael újra tud járni. Ezek nem igazak. Az ilyen spekulációk felelőtlenek – tekintve a sérülések súlyosságát. Nagyon fontos, hogy megvédjük Schumachert. Ezek a kijelentések ráadásul hamis reményeket keltettek sok emberben.”

A Bunte Kehm szavai ellenére tartja magát ahhoz, hogy az állítása igaz.

 

Legfrissebb hírek

Pénteken kiderül, milyen nevet kapnak a Hungaroring kanyarjai

F1
19 órája

Zajlik a munka, a csapatok kezdik belakni a Hungaroringet

F1
22 órája

Antonelli 45 pontos előnnyel, csúcsformában érkezik a Magyar Nagydíjra

F1
Tegnap, 11:50

A Mercedes elismerte, hogy az övé a legerősebb motor – a Red Bull azonnal reagált

F1
2026.07.20. 19:55

Kimi Antonelli 19 évesen rendíthetetlennek tűnik – a Belga Nagydíj nemzetközi sajtóvisszhangja

F1
2026.07.20. 15:31

Antonelli nem dől hátra; Russell a Mercedest hibáztatja a balesetért

F1
2026.07.19. 19:04

Antonelli nyert Leclerc és Verstappen előtt; Russell kiesett a spái versenyen

F1
2026.07.19. 16:30

Öt versenyző kapott rajtbüntetést a Belga Nagydíjra

F1
2026.07.19. 14:12