F1: Melbourne 2020-ig marad a naptárban
Az Ausztrál Nagydíj szervezői és Bernie Ecclestone, a Formula–1 kereskedelmi vezetője szerződést hosszabbított, így 2016 és 2020 között is biztosan lesz futam Melbourne-ben.
„Ezzel a hosszabbítással reméljük, láthatjuk, amint Daniel Ricciardo megnyeri a hazai futamát, és világbajnok lesz” – nyilatkozta Victoria állam kormányzója, Denis Napthine.Denis Napthine.
Melbourne valószínűleg 2015-ben is otthont adhat a nyitó futamnak, miután a szervezők rábólintottak a március 15-i dátumra. Az Albert Park 1996 óta ad otthont az ausztráliai futamnak, korábban Adelaide volt a helyszín.
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik






