A Ferrari után is van élet a Formula–1-ben állítja Fernando Alonso, akit a Brazil Nagydíjon is úton-útfélen arról faggatnak, hol folytatja pályafutását.
Alonsónak naponta többször kell válaszolnia ugyanazokra a kérdésekre – ezzel jár, ha az ember jövőjét homály fedi. A kétszeres világbajnok spanyol Interlagosban azt mondta, még az sem biztos, hogy elhagyja a Ferrarit. Ha mégis…
„Nézzék meg Felipe Massát! Éveket töltött el a Ferrarinál, aztán a távozása utáni évben a Williamsnél megújult, dobogóra állt, pole pozíciót szerzett – mondta Alonso. – Ez is azt mutatja, hogy a Ferrari után is van élet."
A spanyol As úgy tudja, a McLarenhez tartó Alonso minden idők legjobban kereső F1-es pilótája lesz a wokingiakkal kötendő szerződésének köszönhetően.
Legfrissebb hírek

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok
F1
2026.06.23. 16:35

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik




