„Nem akarok Vettelre mutogatni, de...” –  Brawn

„Nem akarok Vettelre mutogatni, de...” – Brawn

„Eléggé bosszantó, hiszen már az első futamtól fogva nagyon versenyképes autót adtak neki."

FORMULA–1, 2018, ADATBANK

Bemutatók, tesztidőpontok, versenynaptár, büntetőpontok, a világbajnokok listája.

Jövőre a bajnoki címért harcolhatunk a Hondával – Marko

„Szegény Daniel! Még legalább két évig lesz kénytelen ezekkel a problémákkal szembesülni.”

Räikkönen „féktelen” öröme; macskanyávogás élő adásban

Győzelme mosolyt váltott ki a finnből • Valaki futam közben próbálta utánozni a motorokat – F1-legek!

Hamilton mérföldekkel jobb, mint Schumacher – Villeneuve

„Schumachert túl sok negatív történet és kérdőjel lengi körül azzal kapcsolatban, miként nyert futamokat és bajnokságokat."

Egy dolgot megígérhetek Oconnak – Toto Wolff

„Azt mondják, hogy csak a bolondok optimisták, de júliusban én is nagyon optimista voltam."

Räikkönen figyelmeztette Hamiltont, neki nincs mit veszítenie

A britet a más mentalitás segítette, míg Verstappen bosszús a rázóköves incidens miatt.

Hamilton valóban a valaha volt öt legjobb versenyző egyike?

„Sosem gondoltam, hogy valaha ilyet mondok, de Lewis tényleg képes lehet megdönteni Schumacher rekordjait.”

A Red Bull szerint szerencsejáték lesz, Vettel nem érti a büntetését

Pierre Gasly: „Teljesen megváltoztattuk a munkafolyamatokat, és azt, ahogy dolgozunk.”

Vettelt bűnösnek találták, három hellyel hátrasorolják

Ez kicsit sem jött jól a németnek, akinek nyernie kellene vasárnap, hogy esélye maradjon a vb-címre.

Vettel megkoronázta Japánban Hamilton királyt

Lámpát kaptak a dobogósok, új helyre került a Ferrari logója, megint csacsiságot csináltak az olaszok – F1-legek!

Verstappen bemutatott az újságírónak; itt az új Nike-reklám

Újragondolták a sportszergyártó új szlogenjét; folyt a víz a Ferrari-szurkolókról – F1-LEGEK!

Räikkönen öt év után nyert újra, Hamiltonnak még várnia kell a vb-címre

Vettelnek ismét a mezőny végéről kellett visszaküznie magát • Hatalmas csaták az utolsó körökben.

Hamilton harmadszor az austini pole-ban; Vettel büntetés után az 5.

A Ferrari száraz pályán feltámadt, a német hátrasorolása után Räikkönen az első sorban.

Vettel és a Ferrari vette át a vezetést az austini időmérő előtt

Kevesebb mint 1 tized választja el az első hármast • Leclerc a hetedik helyen a Sauberrel.

Hamilton a végén autóba ült – megfutotta a leggyorsabb kört a 2. edzésen

Továbbra is Hamilton az úr Austinban • A Ferrarik csak a 9. és 10. helyen.

Hamilton nyitott az élen az eső áztatta első austini edzésen

A brit nem teljesített sok kört, de így is 1.3 másodpercet adott a második Valtteri Bottasnak.

Hamilton rajt-cél győzelmet aratott Japánban, Vettel hátránya 67 pont

A német optimistán támadta a már büntetést kapó Verstappent, a mezőny végéről kellett visszajönnie.

Hamilton a pole-ban Szuzukában; Vettel hibázott az esőben, csak a 9.

A Toro Rosso versenyzői a 6. és 7. rajthelyet szerezték meg • Ricciardo a Q2-ben búcsúzott.

Hamilton egyelőre megállíthatatlan Japánban, Vettel hátránya 8 tized

Elmaradt az eső, cserében a Mercedes is felrakta a szuperlágyat, és még inkább elhúzott a mezőny előtt.

Hamilton vezérletével a Mercedes nyitott az élen Japánban

A brit majdnem összeütközött Gaslyval • Alonso egy megforgás közben a kavicságyat is megjárta.

A Mercedes döntött: Hamilton győzött, és 50 ponttal húzott el Vettel előtt

A britnek idén már nem kell nyerni a vb-címhez • A szülinapos Verstappen az 5., míg Leclerc a 7.

Bottas ezúttal sem kapott ki Hamiltontól Szocsiban, a finné a pole

Hamilton hibázott a Q3-ban, így a 2., míg Vettel nagy hátrányban a 3. • Két Sauber a legjobb tízben.

Hamilton és a Mercedes tovább növelte az előnyét Szocsiban

Míg a brit új körrekordot ért el, addig Vettel hátránya 6 tizedre nőtt • Leclerc a 7. lett a Sauberrel.

Hamilton átvette a vezetést Szocsiban; bajban van a Ferrari?

Vettel az 5., Räikkönen a 6. lett • Erősnek tűnik a Red Bull, így még jobban bánhatja rajtbüntetéseit.

Töltse le a 2018-as idény szurkolói szoftverét!

Vezesse a vb eredményeit! Kattintson a képre a szurkolói szoftver letöltéséhez!