F1: a melbourne-i pályainvázió Vettel szemszögéből – videó
Az Ausztrál Nagydíj leintése után, még a versenyzők levezető körében a melbourne-i pályát ugyanúgy ellepték a nézők, mint ahogy az 1980-as és 1990-es években. A szervezők és az FIA is vizsgálatot indított a váratlan és veszélyesnek tűnő pályainvázió miatt, de úgy tűnt, a győztes Sebastian Vettel élvezte, hogy testközelből köszönthette a szurkolókat a diadal után.
Legfrissebb hírek

Hamilton olyat tett, amire előtte csak Fangio volt képes
F1
2026.06.16. 11:47

Elképesztő, miért esett ki Hülkenberg a Katalán Nagydíjon
F1
2026.06.15. 07:57
Ezek is érdekelhetik






