F1: a Hispania autója márciusra kész, az utolsó teszten kipróbálhatják

Vágólapra másolva!
2011.01.26. 18:00
Címkék
A Hispania Racing Team vezetői remélik, hogy az új autó 2011. március 3-ra elkészül, és a szezon kezdete előtti utolsó kollektív teszten ki is tudják próbálni. Mint ismert, előző évben az autó nem készült el, így tesztelés nélkül vágtak neki a bajnokságnak.

„A tervünk az, hogy a teljesen új autót március 3-án a bahreini tesztnapon ki tudjuk próbálni. Az új autó neve F111 lesz. Tavaly sajnos nem készültünk el időben, így az autó kipróbálása nélkül vágtunk neki a szezonnak” – fogalmazott Collin Kolles csapatfőnök.

A szakember azt is hozzátette, hogy jelenleg 40 tervező dolgozik az új autón, és hogy a második számú pilóta kiléte még kérdéses (az indiai Narain Karthikeyan érkezését már korábban bejelentették).

Legfrissebb hírek

Nem történt csoda Heidenheimben, négy gólt szerezve diadalmaskodott a Bayern München

Német labdarúgás
7 perce

Az MU sem tudott megálljt parancsolni az Aston Villának, zsinórban tizedszer nyertek Unai Emeryék

Angol labdarúgás
18 perce

A Kisvárda ritkán látható góllal nyert Debrecenben

Labdarúgó NB I
19 perce

Bodor Boldizsár az Újpest győzelme után: Bárki is jön, én szívesen segítem a munkáját

Labdarúgó NB I
1 órája

Osztrák hokiliga: három fehérvári pont került a fa alá

Jégkorong
1 órája

Női kosárlabda NB I: a DVTK 27 ponttal győzött a Vasas Akadémia otthonában

Kosárlabda
1 órája

Raphinha és Yamal gólja döntött, a Barca nyert az 50 percet tíz emberrel játszó Villarreal otthonában

Spanyol labdarúgás
1 órája

Vívás: taroltak a fővárosi klubok az országos bajnokság csapatversenyén

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik