Tokió 2020: Bach hivatalosan is meghívta hazánkat az olimpiára
A Nemzetközi Olimpiai bizottság hivatalosan is meghívta Magyarország sportolóit a 2020-as tokiói nyári olimpiára.
A MOB-hoz csütörtök délelőtt érkezett meg Thomas Bach NOB-elnök levele, amelyet szerdán, egy évvel a tokiói játékok megnyitója előtt postázott a német sportvezető aláírásával a nemzetközi szervezet – számolt be róla a MOB honlapja. a MOB honlapja.
„A Nemzetközi Olimpiai Bizottság számára megtiszteltetés meghívni a Magyar Olimpiai Bizottságot, hogy részt vegyen a XXXII. Nyári Olimpiai Játékokon, amelyet Tokióban, Japánban rendeznek 2020. július 24-től augusztus 9-ig” – írja a meghívólevélben Thomas Bach.

Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik





