Evezés: negyedik lett a vk-döntőben a Simon, Juhász duó

MTI MTIMTI MTI
2011.05.29. 12:06
Címkék
A kormányos nélküli kettesek között szereplő Simon Béla, Juhász Adrián duó negyedik lett a szám vasárnapi hatos döntőjében az evezősök idei első Világkupa-viadalán, Münchenben.

A nemzetközi szövetség honlapjának tanúsága szerint a magyar kettős sokáig az utolsó helyen haladt a fináléban, a hajrája azonban remekül sikerült, s végül éppen csak lemaradt a dobogóról. Az élen a britek hajója végzett, mögöttük az olaszok és a görögök értek célba.

A Szabó Katalin, Gyimes Krisztina normálsúlyú kétpár a B döntőben volt érdekelt a zárónapon, s mivel ott az utolsó helyen zárt, összesítésben a 12. helyen végzett.

A két könnyűsúlyú kétpárevezős egység már szombaton befejezte szereplését a bajor fővárosban, a Hajdú Zsuzsa, Alliquander Anna páros a 16., a Varga Tamás, Galambos Péter duó pedig a 19. lett.

Legfrissebb hírek

Tizedik lett a magyar egység vegyes kétpárban az evezős-vb-n

Egyéb egyéni
7 órája

Elődöntős a magyar vegyes kétpár az evezős-vb-n

Egyéb egyéni
Tegnap, 17:40

Pétervári-Molnár 15., Gadányi 20. lett az evezős-vb-n

Egyéb egyéni
Tegnap, 11:20

Pétervári-Molnár C-, Gadányi D-döntős az evezős

Egyéb egyéni
2026.08.28. 15:06

Két versenyzőnk is a negyeddöntőbe jutott az evezős-vb-n

Egyéb egyéni
2026.08.26. 14:56

Evezés: egy nyári világversenyérem a magyar utánpótlástól

Utánpótlássport
2026.08.26. 09:05

Tamás Bence nem jutott elődöntőbe az evezős-vb-n

Egyéb egyéni
2026.08.24. 17:15

Kezdődik az evezős vb – először indulnak mixben is a magyarok

Egyéb egyéni
2026.08.24. 09:05