Csupasport: három ismert hegymászót sodort el a lavina

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2019.04.19. 15:31
Kanadában, egy lavinában valószínűleg életét vesztette két osztrák és egy amerikai hegymászó, akik a világ legjobbjai közé tartoztak.

A csupasport.hu oldal írásából kiderül, hogy az alpesi mászók, David Lama, Hansjörg Auer, valamint Jess Roskelley a Howse Peak keleti falát próbálták meghódítani, amikor elsöpörte őket a lavina. A hatóságok szerint nem sok remény van arra, hogy bármelyikük is életben maradt. csupasport.hu oldal írásából kiderül, hogy az alpesi mászók, David Lama, Hansjörg Auer, valamint Jess Roskelley a Howse Peak keleti falát próbálták meghódítani, amikor elsöpörte őket a lavina. A hatóságok szerint nem sok remény van arra, hogy bármelyikük is életben maradt.

A szabadidős oldalon írtunk Robert Marchand-ról, aki 106 évesen hagyta abba a bringázást – de nem sokáig bírta a semmittevést, ezért 107 esztendősen nemrég újra nyeregbe pattant.

Legfrissebb hírek

Horn Zsanett nem bízott magában, de végül bronzérmes lett az Ultrabalatonon

Csupasport
22 órája

Így vágjunk neki a magashegyi túrázásnak

Csupasport
2026.05.01. 17:52

Törőcsik Zsófia a Fülöp-szigeteki sikerek után a budapesti vb-re fókuszál

Csupasport
2026.04.27. 13:05

Az Ultrabalaton női versenyében spanyol siker született

Csupasport
2026.04.25. 07:11

Törőcsik Zsófia új világcsúcsot ért el szabadtüdős merülésben

Csupasport
2026.04.20. 11:32

Elkezdődött a kerékpáros Ring-sorozat – a Mátrában rendezik meg a 2. állomást

Csupasport
2026.04.19. 11:14

Bemutatták a legfittebb magyarról, Horváth Lauráról szóló dokumentumfilmet

Csupasport
2026.04.17. 11:13

107 méteres merülés – edzésen már sikerült a világcsúcs Törőcsik Zsófiának

Csupasport
2026.04.16. 15:04
Ezek is érdekelhetik