Sznúker: O'Sullivan is behódolt a belga tehetség előtt

A 22 éves Luca Brecel történelmi sikert aratott, először nyert pontszerző tornát.

Universiade: aranyérmes a kardozó Márton Anna!

Szatmári András után Gárdos Gábor újabb tanítványa ért fel a csúcsra a Tajvanban zajló egyetemisták viadalán.

Birkózó-vb: Kiss, Korpási és Lőrincz Tamás bronzérmes

A párizsi esemény első három eredményhirdetésén egyaránt tapsolhattak magyar sportolónak.

Szatmári András: Táncoslábú vagyok, de ahhoz picit innom kell

Világbajnok kardozónk Szilágyi Áron esküvőjén is ropta a táncot, a páston igyekszik a háta mögött hagyni a hisztit.

Birkózó-vb: több éremben bízik a magyar szövetség

Tizenhat fővel utazik a magyar válogatott Párizsba az augusztus 21-én kezdődő eseményre.

Világjátékok: megvan a 6. magyar arany Wroclawban!

A jiu-jitsus Szűcs Kristóf – földharc kategóriában – az opent megnyerve állhatott a dobogó legfelső fokára.

Világjátékok: Kakas elődöntős; a strandkézisek negyeddöntőznek

A tájfutóknak a wroclawi állatkertben kellett érinteniük a kihelyezett ellenőrző pontokat.

Szilágyi Áron: Csak büszkeséget érzek, irigységnek helye nincs

„A mentális felkészülésemre újra nagy hangsúlyt kell fektetnem, mert az utóbbi időben háttérbe szorult.”

Vívás: Amatőr hiba, amit elkövettem – Szilágyi Áron

Olimpiai bajnokunk kissé bosszús volt a moszkvai Grand Prix-viadalt követően.

Gyász: 91 évesen elhunyt olimpiai bajnok öttusázónk

Szondy István 1952-ben olimpiai bajnok lett csapatban, egyéniben pedig bronzérmes.

Birkózó Eb: Korpási és Lőrincz Viktor aranyérmes Újvidéken

Lőrincz Tamás bronzérmet szerzett, a válogatott megnyerte a csapatversenyt.

Asztalitenisz-vb: „Ez volt a legőrültebb döntő, amelyet valaha játszottam”

Ma Lung döntő szett 12:10-re verte meg a trónkövetelő Fan Csen-tungot, ezzel megvédte címét.

Asztalitenisz: Póta Georgina újra BL-t nyert a csapatával!

Mesterhármas! A berlini együttes a német bajnokságot és a Német Kupát is megnyerte.