nemzetisport.hu 2017.04.08 18:07 Frissítve: 2017.04.08 18:44

WTCC: Michelisz Norbert a harmadik a marrákesi időmérőn

Tiago Monteiro szerezte meg az első rajtkockát a főversenyre a túraautó-világbajnokság (WTCC) 2017-es szezonjának első hétvégéjén. A portugál mögött a volvós Néstor Girolami végzett, a Hondával szereplő Michelisz Norbert pedig a harmadik leggyorsabb volt.

Michelisz Norbert a harmadik leggyorsabb volt (Fotó: Twitter/WTCC)

Mivel Michelisz a harmadik lett, a fő futam előtti fordított rajtrácsos viadalt a nyolcadik pozícióból kezdheti meg.

A Zengő Motorsport magyarja, Nagy Dániel a 13. lett, csapattársa, Aurélien Panis pedig az utolsó, vagyis a 15. helyen zárt.

WTCC, MARRÁKES
VASÁRNAPI PROGRAM

Előfutam: 17.35 (18 kör)
Főverseny: 18.45 (21 kör)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.11.04 10:32:38

Egyéb autó-motor TÓTH ANITA

Ötször operálták, majdnem le kellett vágni a lábát, de ma már a hétköznapokon nem zavarja a sérülés.

2017.10.26 10:17:59

„Bunkoczi Laci nehezebben viseli a magaslatot, de majd szerzünk neki kokacserjelevelet…”

2017.10.02 12:29:44

Emanuele Pirro, a Le Mans-i 24 órás ötszörös győztese interjút adott a Nemzeti Sportnak.

2008.10.27 21:17:44

Egyéb autó-motor nemzetisport.hu

2017.08.12 08:37:15

„Az ember minden versenyen tanul valamit, hiszen különböző körülményeket, pályákat, versenyeket ismer meg.”