Női BL: Jakabfiék simán verték idegenben az Atléticót

2017.10.04. 22:00
A női labdarúgó Bajnokok Ligája főtáblájának 1. fordulójában Marozsán Dzsenifer csapata, a legutóbbi két kiírást megnyerő Lyon idegenben 5–0-ra legyőzte a lengyel Medyk Konint, ezzel gyakorlatilag formalitássá változtatta a visszavágót. Marozsán 75 percet kapott a franciáknál, gólt vagy gólpasszt ezúttal nem jegyzett.

A 16 közé jutásért vívott párharcok első felvonásán Németh Loretta a 82. percben állt be az Apollonba, de ő sem tudott már segíteni a Linköping elleni meccsen (0–1).

Krisztin Sára
csapata, az FC Zürich nem kezdett rosszul Litvániában, de ha az együttes gólját szerző Martina Moser nem ront büntetőt, még az 1–1-nél is lehetett volna kedvezőbb az eredmény a svájciak szempontjából. A magyar légiós az utolsó negyedórára állt be, találat ekkor már nem esett.

Jakabfi Zsanett Wolfsburgja simán nyert az Atlético Madrid vendégeként. Az előző idény társgólkirálynője a 73. percig (0–1) volt pályán, gólt ezúttal nem szerzett (0–3). Németh Loretta a 82. percben állt be az Apollonba, de ő sem tudott már segíteni a Linköping elleni meccsen (0–1).

Jakabfi Zsanett Wolfsburgja simán nyert az Atlético Madrid vendégeként. Az előző idény társgólkirálynője a 73. percig (0–1) volt pályán, gólt ezúttal nem szerzett (0–3).

Vágó Fanny és Zágor Bernadett együttese, a St. Pölten otthon kikapott a Manchester Citytől. Előbbi végigjátszotta a meccset, amelyen az angolok már a 35. percben beállították a végeredményt, utóbbit pedig nem cserélték be (0–3).