BL: a gyomor-bél hurut győzött, Di María nem játszhat

2014.04.02. 18:08
A Real Madrid labdarúgócsapata a beteg Ángel Di María nélkül kényszerül kiállni a Dortmund ellen szerda este a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Di María gyomor-bél hurut miatt nem állhat csapata rendelkezésére szerda este. Az argentin szélső helyett a Real Madrid Castillából felhívott José Rodríguez kapott helyet a „blancók” keretében. A 19 éves játékos nem összetévesztendő a 21 éves Jesé Rodríguezzel, aki térdsérülése miatt ebben a szezonban már nem léphet pályára.

Legfrissebb hírek

A Real Madrid vinné Schlotterbecket, de bekavart az ügybe a játékos vb-n összeszedett sérülése

Spanyol labdarúgás
2026.06.23. 18:26

Európai kézilabdaligák: több légiósunk is bajnoki ezüstérmes lett

Kézilabda
2026.05.31. 22:32

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02

Lőw Zsolt: Párizsban és Londonban is beérett a tudatos, hosszú távú építkezés

Képes Sport
2026.05.30. 08:45

„Mikel Arteta futballja az Arsene Wenger-féle stílus korszerű továbbfejlesztése” – a brit nagykövet az NS-nek

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 09:48

Beszélgetés ma este a Nemzeti Sport főszerkesztőjével a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 10:47

Arsenal vagy PSG? Az FTC női kézilabdázói is tippeltek a budapesti BL-döntőre – videó

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:22

„A legrangosabb trófeákért kell harcolnunk” – David Raya a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:13
Ezek is érdekelhetik