Bayern: Robben és Ribéry összeverekedett a keddi Real-meccs után

2012.04.19. 19:33
null
Robben (balra) és Ribéry csetepatéját gyorsan el akarja felejteni a Bayern vezérkara (Fotó: Reuters)
Címkék
Német sajtóinformációk szerint a Bayern München és a Real Madrid keddi Bajnokok Ligája-elődöntő-mérkőzése után a bajorok öltözőjében a 2–1-es győzelem ellenére összeverekedett egymással Franck Ribéry és Arjen Robben, a hazaiak két legnagyobb sztárja.

 

A Sport Bild információi szerint a francia Ribéry és a holland Robben az első félidő hajrájában a Real tizenhatosa előtt megítélt szabadrúgáson veszett össze. A két sztár már a pályán is veszekedett egymással, a pontrúgást végül a csapat harmadik bombázója, Toni Kroos végezte el, a német a sorfalba durrantott.

Ribéryt és Robbent a társaknak kellett szétválasztaniuk, amint a szóváltásuk tettlegességig fajult. Az esetről hallva a klub vezetősége maga elé rendelte a két renitenst, akiket kihallgattak, majd a csapat összeült, és közölték a játékossokkal, hogy mindenki felejtse el a történteket, mert ha ez nyomot hagy a csapatban, arra a BL-siker is rámehet.

Azaz a jövő heti madridi visszavágón várhatóan ismét mindketten ott lesznek a pályán.

Legfrissebb hírek

Hova menjen először, aki kipróbálná a hegymászást?

Csupasport
13 perce

A DVTK-ban folytatja a vb-ezüstérmes csatár dédunokája – hivatalos

Labdarúgó NB II
14 perce

Az ETO történetének csúcspontjairól mutattak be könyvet

Labdarúgó NB I
28 perce

Az FTC-től szerződtetett beállót az ETO férfi kézilabdacsapata

Kézilabda
39 perce

MotoGP: a Cseh Nagydíjon állna újra csatasorba Álex Márquez

Egyéb autó-motor
45 perce

Kisebb iráni vízumprobléma

Foci vb 2026
46 perce

Szűcs Kornél csapatával csap össze a Ferencváros az El-selejtezőben

Európa-liga
51 perce

Spanyol Nagydíj: felavatták a madridi F1-es versenypályát

F1
55 perce
Ezek is érdekelhetik