MTI 2017.02.25 18:12 Frissítve: 2017.02.26 00:43

Atlétika: Márton Anita kettős győzelme a téli dobó ob-n

Márton Anita 18.75 méterrel nyerte meg a súlylökést, Pars Krisztián pedig 74.44 méterrel a kalapácsvetést a Szombathelyen rendezett téli dobó országos bajnokságon szombaton.

A jövő pénteken kezdődő belgrádi fedett pályás Európa-bajnokságra címvédőként készülő Márton Anita (Békéscsabai AC) 55.55 méterrel diszkoszvetésben is győzött – a szövetség honlapja szerint.

Az olimpiai bajnok Pars Krisztián (Dobó SE) mögött klubtársa, az elmúlt év legjobb utánpótláskorú sportolójának választott Halász Bence 73.22 méterrel lett a második.

Női kalapácsvetésben Gyurátz Réka (Dobó SE) 68.58 méterrel végzett az élen.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.21 11:29:21

Atlétika THURY GÁBOR, KONCZ GYÖRGY (fotó)

60 éves lesz a távolugrás nagymestere. Los Angelesben érmes lehetett volna, országos csúcsai 31-32 éve élnek.

2017.10.17 23:41:22

Atlétika CSINTA SAMU

NS-VÉLEMÉNY. Na de a futás… Az mégiscsak olyan mozgássor, amelyet a legapróbb emberi lény is azonnal kipróbál, amint több-kevesebb biztonsággal sikerül neki testfelülete legnagyobb részét elszakítani az anyaföldtől.

2017.10.09 16:09:18

Atlétika nemzetisport.hu

SPAR Budapest Maraton Fesztivál – V4 Futóhétvége Budapesten. (x)

2017.09.22 11:49:40

A vb-bronz megnyerése után a család igazi magyar ételekkel kedveskedett a gátfutónak békéscsabai otthonában.

2017.08.17 23:49:20

Atlétika MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. „A doppingolt sün már rég a célban van, amikor a kontrollnyúl odaér.”