Wenger három évet hosszabbít a klubbal - hivatalos

2010.08.14. 13:11
null
Wenger 2011 után is marad az Arsenalnál (Fotó: Action Images)
Címkék
Az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Arsenal hivatalos honlapján jelentette be, hogy Arsene Wenger menedzser három évvel, 2014-ig hosszabbít a klubbal.  

Korábban beszámoltunk róla, az Arsenal menedzsere készen áll rá, hogy új szerződést írjon alá a londoniakkal, ez most biztossá is vált.

„Az elkötelezettségem kinyilvánításával kell megmutatnom, mennyire hiszek a csapatomban” – mondta többek között a menedzser, aki a napokban publikált interjújában a jövő nyári távozása lehetőségét is megemlítette.

Wenger ezzel pénteken arra engedett következtetni, hogy csupán részletkérdésekben kell egyezsége jutni ahhoz, hogy a 2011-ben lejáró szerződését a közeljövőben újjal helyettesítsék.

A klub ma hivatalosan is bejelentette, hogy Wenger 2014-ig hosszabbít a londoniakkal.

„Arsene nagyon felkészült szakember, reméljük, hogy a fiatal és sikeréhes csapat, amelyet az elmúlt évek során felépített, eléri a szurkolók által várt sikereket" – nyilatkozta Peter Hill-Wood, az Arsenal elnöke.

A 60 esztendős francia szakember 1996 óta irányítja a londoni klubot, és olyannyira nem fogyott ki a lendületből, hogy az új idénynek a bajnoki cím megszerzése reményében vág neki fiatal csapatával.

PREMIER LEAGUE, AZ 1. FORDULÓ PROGRAMJA 
SZOMBAT
Tottenham Hotspur–Manchester City 13.45 (Tv: Digi Sport, élő)
Aston Villa–West Ham United 16.00
Blackburn Rovers–Everton 16.00
Bolton Wanderers–Fulham 16.00 (Tv: Digi Sport, élő)
Sunderland–Birmingham City 16.00
Wigan Athletic–Blackpool 16.00
Wolverhampton–Stoke City 16.00
Chelsea–West Bromwich Albion 18.30 (Tv: Digi Sport, élő)
VASÁRNAP
Liverpool–Arsenal 17.00 (Tv: Digi Sport, élő)
HÉTFŐ
Manchester United–Newcastle 21.00 (Tv: Digi Sport, élő)

 

Legfrissebb hírek

Vízilabda: az 5. helyért folytatják a magyarok az U20-as férfi Eb-n

Utánpótlássport
1 órája

Új részvételi rekord a legnagyobb hazai szabadidős sporteseményeken

Csupasport
1 órája

Kosár: a 15. helyet szerezték meg az U16-os fiúk a B-divíziós Eb-n

Utánpótlássport
1 órája

RB Leipzig: szárnyakat adnak a tehetségnek és a költségvetésnek is 

Német labdarúgás
2 órája

Óriási országos csúccsal Eb-döntős a 4x100-as női váltónk!

Atlétika
2 órája

Meghosszabbították a vb-érmes magasugró, Akimenko eltiltását

Atlétika
2 órája

FTC: „Csak egy sokat dolgozó fiú vagyok a klubban” – Kubatov Gábor indul az októberi elnökválasztáson

Labdarúgó NB I
2 órája

Bohdan Melnik: Itt az ideje, hogy legyőzzük a Szparit!

Labdarúgó NB I
3 órája