PL: Ayoze Pérez gólja döntött – kikapott a 125 éves Newcastle

2017.12.09. 20:28
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 16. fordulójában a Newcastle United otthon 3–2-re kikapott a Leicester Citytől.

Pedig jól indult a meccs a fennállásuk 125. évfordulóját ma ünneplő „szarkák" számára, hiszen Joselu már a 4. percben előnyhöz juttatta a csapatot.

Bár Mahrez és Gray góljával fordított a tavalyi bajnok, a 73. percben Gayle egyenlíteni tudott, így nyílt lett a végjáték.

A győztes gólt a hazai Ayoze Pérez szerezte meg – a hazaiak bánatára, hiszen a menteni igyekvő játékos a saját kapuját vette be.

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
West Ham United–Chelsea 1–0
(Arnautovic 6.)
Burnley–Watford 1–0 (Arfield 45.)
Crystal Palace–AFC Bournemouth 2–2 (Milivojevics 41. – 11-esből, Dann 44., ill. Defoe 10., 45+3.)
Huddersfield Town–Brighton & Hove Albion 2–0 (Mounié 12., 43.)
Swansea City–West Bromwich Albion 1–0 (Bony 81.)
Tottenham Hotspur–Stoke City 5–1 (Shawcross 21. – öngól, Szon Hung Min 53., Kane 54., 65., Eriksen 74., ill. Shawcross 80.)
Newcastle United–Leicester City 2–3 (Joselu 4., Gayle 73., ill. Mahrez 20., D. Gray 60., Ayoze Pérez 86.)