PL: 20 perc után elindultak hazafelé a szurkolók – videó

H. D.H. D.
2019.10.25. 21:54
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójának nyitó mérkőzésén a Leicester City 20 perc után már három góllal vezetett a 12. percben emberhátrányba kerülő Southampton otthonában – a hazai szurkolók közül többen köszönték a lehetőséget, és elindultak hazafelé…

Az első félidőben összesen öt gólt szerzett a Leicester, a stadion pedig kis túlzással kiürült… A Leicester egyébként mindössze a második csapat a Premier League történetében, amely idegenben, az első félidőben legalább öt gólt szerzett: erre korábban csak a Manchester City volt képes (2010-ben a Burnley ellen). Az első félidőben összesen öt gólt szerzett a Leicester, a stadion pedig kis túlzással kiürült… A Leicester egyébként mindössze a második csapat a Premier League történetében, amely idegenben, az első félidőben legalább öt gólt szerzett: erre korábban csak a Manchester City volt képes (2010-ben a Burnley ellen).

A mérkőzést végül 9–0-ra nyerte meg a Leicester City, részletekről ide kattintva olvashat.

DAZN Canada on Twitter

Football Daily on Twitter

Southampton are 5-0 down at half-time to Leicester City The sound of the boos at St Mary's are mad https://t.co/k3NW1gms6H