FA-kupa: Kane laza triplával intézte el a Spurs továbbjutását

2017.02.19. 16:54
Az angol labdarúgó FA-kupa nyolcaddöntőjében a Tottenham Hotspur könnyedén legyőzte a másodosztályú Fulhamet. A találkozó mindhárom gólját a vendégek gólfelelőse, Harry Kane szerezte.

A két csapat a mezőnyben közel egyenrangú félként küzdött egymással, a kapura azonban lényegesen veszélyesebbnek bizonyult a Tottenham. Kane helyzetkihasználása pedig ezúttal is nagyszerű volt, ami jelen esetben sima továbbjutást ért: a támadó két értékesített centerezés után harmadjára egy ziccert váltott gólra.

A negyeddöntő sorolását ma este tartják, a Blackburn Rovers (II.)–Manchester United találkozót követően.

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ

Fulham (II.)–Tottenham Hotspur 0–3 (Kane 16., 51., 73.)
KÉSŐBB
17.15: Blackburn Rovers (II.)–Manchester United (Tv: Sport2)
HÉTFŐN JÁTSSZÁK
20.55: Sutton United (V.)–Arsenal (Tv: Sport2)
SZOMBATI MÉRKŐZÉSEK
Wolverhampton Wanderers (II.)–Chelsea 0–2 (Pedro 65., D. Costa 90.)
Huddersfield Town (II.)–Manchester City 0–0

Millwall (III.)–Leicester City 1–0 (Cummings 90.)
Middlesbrough–Oxford United (III.) 3–2 (Leadbitter 27., Gestede 34., Stuani 86., ill. Maguire 64., A. Martínez 65.)
Burnley–Lincoln City (V.) 0–1 (Raggett 89.)