FA-kupa: Babel kitett egy Webbet MU-mezben ábrázoló képet Twitterre

Vágólapra másolva!
2011.01.09. 19:39
null
Babel bejegyzése és a linkelt fotó miatt bajba kerülhet
Címkék
Bajban lehet Ryan Babel: a Liverpool labdarúgócsapatának szélsője ellen eljárást indít az angol Labdarúgó-szövetség (FA), miután Twitter-üzenetében kitett egy, Howard Webb játékvezetőt Manchester United-mezben „ábrázoló" – manipulált – fotót.

Babel tett egy megjegyzést is a Manchester Unitednek tizenegyest ítélő és Steven Gerrardot kiállító bíróra: „És még őt nevezik az egyik legjobb játékvezetőnek. Vicc."

Az AP hírügynökség érdeklődésére az FA közölte: eljárást indít a holland szélső ellen.

Kenny Dalglish, a Liverpool szakvezetője szintén bírálta a Webb által befújt tizenegyest és Gerrard piros lapját is.

„A tizenegyes egy vicc volt. Megnéztem a visszajátszásokat, és ez akkor volt büntető, ha megváltoztak a labdarúgás szabályai..." – dohogott a liverpooli klublegenda.

Dalglish fia, Paul szintén egy Webbet (és az őt 12-es Manchester United-mezben bemutató Sir Alex Fergusont) ábrázoló fotót twittelt, majd elnézést kért, mondván, figyelembe kellett volna vennie édesapja pozícióját.

Legfrissebb hírek

Veszprém helyett inkább hazatér az olimpiai- és világbajnok dán átlövő – hivatalos

Kézilabda
16 perce

Tobias Thulin a védéseiről: Nagyon élvezem, extrán motivál, ha győzelemhez segíthetem a Szegedet

Kézilabda
30 perce

Három kihívója van a Nemzetközi Kézilabda-szövetség elnökének

Kézilabda
41 perce

NK Maribor: edzésen megütötték, távozott a vezetőedző

Minden más foci
54 perce

Akilov Pilip: A Jóisten hozott Magyarországra

Ökölvívás
1 órája

A 33 FC-sztori: hagyomány és korszerűség

Labdarúgó NB II
1 órája

Bondár Anna kiesett Pekingben, Stollárék továbbjutottak párosban

Tenisz
1 órája

Felavatták a Csepel SC megújult épületszárnyát

Labdarúgó NB II
1 órája
Ezek is érdekelhetik