Chelsea: Maurizio Sarri az új menedzser – hivatalos

2018.07.14. 10:23
null
Maurizio Sarri a Chelsea új menedzsere (Fotó: chelseafc.com)
Ahogyan arra számítani lehetett, a Napoli korábbi vezetőedzője, Maurizio Sarri lett a Chelsea labdarúgócsapatának menedzsere – jelentette be az angol klub a hivatalos honlapján.

 

Az 59 éves szakember kinevezése napok óta a levegőben lógott, főleg azután, hogy a Chelsea hivatalosan is bejelentette Antonio Conte menesztését. Sarri az elmúlt három szezonban a Napolit irányította, amellyel kétszer második, egyszer harmadik lett a Serie A-ban, emellett gólra törő, attraktív támadófutballt játszatott együttesével, és 2017-ben megválasztották az olasz bajnokságban az év edzőjének.

Sarri három évre írt alá a Chelsea-hez. Első szerzeménye új csapatánál korábbi játékosa, Jorginho lett. Elődje, Antonio Conte többször is összeveszett a Chelsea vezetőségével, az átigazolási politikában és más területeken sem egyeztek a véleményeik, a média szerint ez adta meg a végső lökést az elváláshoz.



Legfrissebb hírek

„Jobb az egy pont a nulla pontnál” – Guardiola az Everton elleni döntetlen után

Angol labdarúgás
2026.05.05. 09:05

Örülhetnek az Arsenalnál: szenzációs meccsen ikszelt az Everton és a City

Angol labdarúgás
2026.05.04. 23:06

Az első vizsgálatok szerint nem lett súlyosabb baja a fejsérülést szenvedő Chelsea-játékosnak

Angol labdarúgás
2026.05.04. 19:25

Nincs megállás a lejtőn: brutális sérülésekkel tarkított meccsen kapott ki a Chelsea

Angol labdarúgás
2026.05.04. 18:12

Teljesítette küldetését, véglegesíthetik Carricket az MU-nál – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.05.04. 17:00

Arne Slot a manchesteri vereség után: Nem lep meg, hogy a VAR ellenünk van...

Angol labdarúgás
2026.05.04. 08:55

A Tottenham gyors gólokkal lepte meg az Aston Villát, és már nincs kieső helyen

Angol labdarúgás
2026.05.03. 21:57

Szoboszlai Dominik: Be kell biztosítanunk a Bajnokok Ligája-indulást, mert a Liverpoolnak egyértelműen ott a helye

Angol labdarúgás
2026.05.03. 20:26
Ezek is érdekelhetik