Anglia: Tőzsérék sikere; Bogdánék a hajrában buktak pontokat

2015.04.11. 18:16
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 42. fordulójában a Watford Tőzsér Dániellel a kezdőcsapatban idegenben 2–0-ra nyert a Millwall otthonában, míg a Bogdán Ádámot is soraiban tudó Bolton Wanderers 2–1-re kikapott a feljutásért küzdő Norwich Citytől. A harmadosztályban (League One) szereplő Notts County 1–1-es döntetlent játszott a sereghajtó Yeovil Townnal.

Tőzsér Dániel és Bogdán Ádám is végigjátszotta csapata mérkőzését. A Bogdánt foglalkoztató Bolton Wanderers a 93. percben kapott góllal maradt alul a Norwich Cityvel szemben.

Sheffield Wednesday–Charlton Athletic 1–1
Az élmezőny állása: 1. Bournemouth 80 pont, 2. Norwich City 79 (81–44), 3. Watford 79 (84–48), … 16. Bolton Wanderers 49, ... 20. Fulham 45

Iksszel debütált új csapatával Ricardo Moniz, a Notts County néhány napja kinevezett menedzsere. Bajner Bálint nem lépett pályára a Yeovil Town elleni, 1–1-es döntetlenre végződött összecsapáson.

ANGLIA, LEAGUE ONE
42. FORDULÓ
Yeovil Town–Notts County 1–1
Az élen:
1. Bristol City 89, 2. Preston 81 (41), 3. Milton Keynes 76 (41), … 22. Notts County 46 (41)Tőzsér Dániel és Bogdán Ádám is végigjátszotta csapata mérkőzését. A Bogdánt foglalkoztató Bolton Wanderers a 93. percben kapott góllal maradt alul a Norwich Cityvel szemben.