nemzetisport.hu 2018.11.29 20:16

Anglia: Suárezt idézte, megharapta az ellenfelét – videó

Szerda este megidézték Luis Suárez szellemét az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship): a Stoke City–Derby County (2–1) mérkőzésen Bradley Johnson megharapta Joe Allent.

A találkozó 33. percében Oghenekaro Etebo brutális belépője – amelyért egyébként piros lapot kapott – után szabadultak el az indulatok, a tömegjelenet során pedig a vendégcsapat játékosa, Bradley Johnson egyszerűen megharapta Joe Allent.

Sporting Life Football on Twitter

Joe Allen insists Bradley Johnson didn't 'do a Suarez' on him last night! "He might have caught a bit of my shirt, but I think we can lay that one to rest." What do you think? #SCFC #DCFC https://t.co/gMdRm8y52T

Az eset után Johnson és Allan is sárga lapot kapott. Az emberhátrány ellenére a Stoke City végül 2–1-re megnyerte a mérkőzést.

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) már vizsgálja a történteket.

2019.11.10 12:00:34

Angol labdarúgás H. D.

A kérdéses szituációkból rosszul jött ki a Manchester City, amely két góllal kikapott az Anfielden.

2019.11.08 18:33:53

A „rókák” felőrölték az „ágyúsokat” • Az angol csatár a gólja után egy gólpasszt is kiosztott.

2019.11.07 23:19:16

Angol labdarúgás SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Lelke van, bántja az eset…

2019.10.30 18:49:02

Angol labdarúgás CS. Z.

Az MU 10-ese előbb büntetőből talált be, csodás szabadrúgása pedig már negyeddöntőt eredményezett.