Anglia: Grealish egész éjszaka bulizott, majd összetörte autóját

D. Á.D. Á.
Vágólapra másolva!
2020.03.30. 11:43
null
Grealishnek lesz mit megmagyaráznia a következő napokban (Fotó: Getty Images)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Aston Villa középpályása, Jack Grealish összetörte autóját, miután parkoló kocsik közé hajtott egy buli után.

 

Jack Grealish egy 80 ezer fontos Range Rovert vezetett, amikor három parkoló autóba hajtott, miután vélhetően hazafelé indult egy egész éjszakás buliból hétfő reggel. A szomszédok – akik szemtanúnak számítanak az ügyben – azt állították, hogy Grealish egész este szórakozott a barátaival, a zene szinte elviselhetetlenül hangos volt.

A fiatal támadó középpályás egy 30 és egy 20 ezer fontos Mercedest is megrongált, állítása szerint a károkat mindenképp megtéríti.


Az Aston Villa játékosa a szemtanúk beszámolója szerint minél hamarabb szeretett volna hazamenni a helyszínről, nem igazán akart válaszolni a rendőrök kérdéseire, valamint kényelmetlenül érezte magát. Ez utóbbi állítás igaz is lehet, hiszen Grealish néhány órával korábban posztolt egy videót a hivatalos Twitter-oldalán, amelyben arra buzdít, hogy mindenki maradjon otthon a koronavírus-járvány miatt.

Egyelőre nem tudni, mi lesz a fiatal tehetség sorsa, de nem lenne meglepő, ha az Aston Villa megbüntetné Grealisht a felelőtlen viselkedése miatt.


 

Legfrissebb hírek

Üzent a hibátlanul passzoló Kerkez Milos, miután a Liverpool győzelemmel búcsúztatta Diogo Jotát

Angol labdarúgás
Tegnap, 19:27

Szoboszlai gólpasszt adott, Kerkez bemutatkozott a Liverpool első nyári felkészülési meccsén

Angol labdarúgás
Tegnap, 17:55

Slot a Liverpool felkészülése előtt: Azt mondtam a játékosoknak, legyenek olyanok, mint Jota volt

Angol labdarúgás
Tegnap, 12:46

Kihagyja a felkészülést a Man. United kapusa, ez áll a háttérben

Angol labdarúgás
2025.07.12. 16:16

A piac varázslói – Moncz Attila publicisztikája

Angol labdarúgás
2025.07.11. 23:30

A Liverpool visszavonultatja Diogo Jota mezszámát – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.11. 21:51

64 millió euróért szerződtetett szélsőt a Tottenham – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.11. 07:43

Szoboszlai, Kerkez és Pécsi is lerótta kegyeletét Diogo Jota előtt

Légiósok
2025.07.10. 16:59
Ezek is érdekelhetik