Anglia: fiatal tehetség miatt áll a bál a Barca és az Arsenal között

2011.04.06. 11:36
Címkék
Ismét hajba kapott az FC Barcelona és az Arsenal – ezúttal a pálya helyett a zöld asztalnál. Arsene Wenger a 15 éves Xavi Quintilla megszerzését tervezi, s e lépés feldühítette Sandro Rosellt, a Barca elnökét.

Még februárban szerezte meg az Arsenal a 16 éves Barca-tehetséget, Jon Miquel Toral Harpert – az angol anyától származó játékos júliusban csatlakozik új csapatához.

Arsene Wengernek most újabb katalán tehetségre fáj a foga, ezúttal a 15 éves balhátvédet, Xavi Quintillát nézte ki magának.

A két klub között 2003-ban mérgesedett el a viszony, amikor az Arsenal elhappolta a katalán klub legnagyobb tehetségét, az akkor tizenhat esztendős Cesc Fabregast. Négy évvel később Fran Meridát szerezték meg hasonló körülmények között a londoniak.

Rosell újból figyelmeztette az Arsenal vezetőségét, hogy tartsa magát távol az ifjú Barcelona-játékosoktól, ellenkező esetben jogi lépésekkel számolhat.

Legfrissebb hírek

Római tenisztorna: a 36 éves Cirstea először győzte le a világelsőt

Tenisz
1 perce

Női röplabda: a Veszprém nagy csatában megnyerte az NB I-et, és élvonalbeli indulási jogot szerzett

Röplabda
33 perce

Tóth Alexék tovább robognak a nemzetközi kupaindulás felé; az MU gól nélkül maradt Sunderlandben

Angol labdarúgás
42 perce

Továbbra is nyeretlenek a magyarok Asztanában

Egyéb egyéni
53 perce

Niké Liga: Nagymihály–DAC

Minden más foci
59 perce

Az FTC 51 gólt szórt Dunaújvárosban a női kézilabda NB I-ben

Kézilabda
1 órája

Hoki: Karsai Ferenc kimaxolta a szezont klubjában és a válogatottban

Utánpótlássport
1 órája

Farkas Balázs az első körben búcsúzott a profi fallabdázók világbajnokságán

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik