Anglia: él a bizalom Bogdán iránt, meg is szakadt a széria

2016.09.17. 18:13
Bogdán Ádám csapata, a Wigan Athletic hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott a Fulhammel az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 8. fordulójának szombati játéknapján.

A hétközi bakija ellenére a szakvezetőség bizalmát élvező Bogdán Ádám öt forduló után először nem kapott gólt (legutóbb augusztus közepén, a Blackburn elleni 3–0 alkalmával maradt tiszta a Wigan kapuja), csapata pedig, ha nem is nyert, de véget vetett négyes vereségszériájának, és egyet előzött a tabellán. Bogdán Ádám öt forduló után először nem kapott gólt (legutóbb augusztus közepén, a Blackburn elleni 3–0 alkalmával maradt tiszta a Wigan kapuja), csapata pedig, ha nem is nyert, de véget vetett négyes vereségszériájának, és egyet előzött a tabellán.

A londoniak nem sokszor tették próbára Bogdánt, ám azért munkanélküliségről sem volt szó: a magyar kapus mindjárt a 3. percben óriási védéssel hatástalanította Neeskens Kebano bombáját. Milyen a sors: kedd este éppen a harmadik percben volt figyelmetlen…