Itt van Amerika
nemzetisport.hu 2018.05.13 08:48 Frissítve: 2018.05.13 09:04

NHL: sokkoló kezdés, Winnipeg-előny a Vegas ellen

A Winnipeg Jets nyerte az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) nyugati főcsoportdöntőjének első mérkőzését: az alapszakasz bajnokát korábban kiverő együttes 4–2-re múlta felül a Vegas Golden Knightsot.

A Winnipeg került előnybe a főcsoportdöntőben (Fotó: Twitter)

A Winnipeg Jets az első bő hét percben háromszor is bevette az újonc kapuját, és bár a vendégek szinte rögtön szépítettek, jobban felzárkózni már nem tudtak, így a Jets került közelebb a nagydöntőhöz.

NHL, RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORTDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS, NYUGATI FŐCSOPORT
Winnipeg Jets–Vegas Golden Knights 4–2 (3–1, 1–1, 0–0)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 1–0 a Winnipeg Jets javára.

2019.01.16 08:39:54

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

A Bucks, a Sixers és a Pacers is gálázott a kiütések játéknapján, Atlantában is kikapott a széteső OKC.

2019.01.15 09:05:43

A Brooklyn is belerúgott egyet a Bostonba • Hornets-bravúr San Antonióban.

2019.01.14 09:23:11

Amerikai sportok HEGEDŰS RÓBERT, GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

Óriási mérkőzésen, kétszeri hosszabbítás után győzött a Toronto Raptors.

NBA
2019.01.13 22:56:42

Amerikai sportok nemzetisport.hu

A végén ezúttal nem jött össze a fordítás Foleséknak • Bradyék egy félidő alatt lerendezték.

2019.01.13 09:14:51

Visszavágott a Spursnek az OKC • Nyert a Miami, a Minnesota, a Jazz és a Kings is.