Itt van Amerika
nemzetisport.hu 2018.05.13 08:48 Frissítve: 2018.05.13 09:04

NHL: sokkoló kezdés, Winnipeg-előny a Vegas ellen

A Winnipeg Jets nyerte az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) nyugati főcsoportdöntőjének első mérkőzését: az alapszakasz bajnokát korábban kiverő együttes 4–2-re múlta felül a Vegas Golden Knightsot.

A Winnipeg került előnybe a főcsoportdöntőben (Fotó: Twitter)

A Winnipeg Jets az első bő hét percben háromszor is bevette az újonc kapuját, és bár a vendégek szinte rögtön szépítettek, jobban felzárkózni már nem tudtak, így a Jets került közelebb a nagydöntőhöz.

NHL, RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORTDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS, NYUGATI FŐCSOPORT
Winnipeg Jets–Vegas Golden Knights 4–2 (3–1, 1–1, 0–0)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 1–0 a Winnipeg Jets javára.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.05.23 07:50:12

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

Fordulatos meccset vívott a két nyugati nagyágyú, melyből végül a Houston jött ki jobban.

2018.05.22 08:04:43

A Cavs az első negyedben tetemes előnyt szerzett, ez ki is tartott a végső dudaszóig.