NHL: nem volt pozitív teszt a rájátszásban eddig

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2020.08.11. 09:07
null
Fotó: AFP
Az elmúlt két hétben nem volt pozitív koronavírusteszt az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL).

 

Hétfőn, a rájátszást felvezető kör utáni szünnapon jelentették be, hogy amióta újra indult a játék két zárt kapus helyszínen, Torontóban és Edmontonban, összesen 7245 ellenőrzést tartottak, de senki sem akadt fenn.

A bajnokság augusztus elsején indult újra. Az elmúlt héten a két főcsoport legjobb négy-négy csapatának rangsorolót, a többi 8-8 együttesnek pedig rájátszás-selejtezőt rendeztek.

Vasárnapra alakult ki a legjobb 16 mezőnye, és innen hagyományos módon folytatódik a playoff, minden párharc az egyik csapat negyedik sikeréig tart majd. Változatlanul keleten Torontóban, nyugaton pedig Edmontonban lesznek a csaták, zárt kapuk mögött.

Mivel a Toronto Maple Leafs és az Edmonton Oilers kiesett a kvalifikációban, ezért először fordul elő az NHL történelmében, hogy olyan gárda nyeri a Stanley-kupát, amely nem játszhatott hazai jégen.

Legfrissebb hírek

NHL: hat gólt kapott New Yorkban a ligaelső Colorado

Amerikai sportok
6 órája

NHL: a Mammoth Anaheimben, a Capitals San Josében ütött hét gólt

Amerikai sportok
Tegnap, 8:35

Milánó 2026: az NHL elnöke aggódik a hokitorna miatt

Jégkorong
2025.12.03. 18:22

NHL: Ovecskin két gólpasszt adott a Los Angeles Kings ellen

Amerikai sportok
2025.12.03. 08:46

NHL: Toffoli-show San Joséban, kilencgólos meccsen nyert a Sharks

Amerikai sportok
2025.12.02. 08:10

NHL: háromgólos hátrányból fordított a Chicago

Amerikai sportok
2025.12.01. 07:55

NHL: hetet vágott az Avalanche és a Maple Leafs

Amerikai sportok
2025.11.30. 09:40

NHL: a Minnesota legyőzte a Coloradót a csúcsformában játszó csapatok rangadóján

Amerikai sportok
2025.11.29. 07:35
Ezek is érdekelhetik