Itt van Amerika
B. Á. 2020.02.22 07:23 Frissítve: 2020.02.22 08:29

NHL: kiütéses St. Louis Blues-siker a nyugati rangadón

A St. Louis Blues 5–1-re kiütötte a Dallas Starst az észak-amerikai jégkorongligában (NHL).

A nyugati éllovas esélyt sem adott ellenfelének, amely a Colorado Avalanche győzelme miatt visszacsúszott a harmadik helyre.

A keleti első Boston Bruins már szorosabb meccset játszott, Bruce Cassidy csapata 4–3-ra múlta felül a Calgary Flamest.

Amerikai sportok MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Tom Brady eddig 227 millió dollárt keresett már az NFL-ben, de a Business Insider kimutatása szerint ez 60-100 millióval több is lehetett volna, ha kihasználja a lehetőségeit.

2019.02.25 21:02:02

Amerikai sportok nemzetisport.hu

Az idei játékosbörze magyar idő szerint április 24-án, hajnali 2 órakor veszi kezdetét.

2020.03.12 08:20:08

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

Boban Marjanovics szétszedte a Denvert, hosszabbításban győzött a Knicks.

NBA
2020.03.11 09:51:27

Amerikai sportok HEGEDŰS RÓBERT, GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

San Antonióban kapott ki a Dallas, Memphisben nyert az Orlando.

NBA
2020.03.10 08:18:41

A Denver legyőzte a Bucks B-csapatát, kétszeri hosszabbítás döntött az Atlanta–Charlotte mérkőzésen.