Itt van Amerika
H. K. 2020.08.07 21:00 Frissítve: 2020.08.07 21:01

NHL: az Islanders is továbbjutott a selejtezőből

A New York Islanders simán, 5–1-re legyőzte a Florida Pantherst, ezzel bejutott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásába a koronavírus-járvány miatt bevezetett selejtezőből.

A párharc az egyik fél harmadik sikeréig tartott – az Islanders összesítésben 2–1-es előnyből kezdte meg a magyar idő szerint péntek délutáni negyedik meccset, amelyen az első harmadban rögtön elhúzott két góllal, s végül meg sem állt ötig.

Könnyed sikerével (5–1) az Islanders összesítésben 3–1-re megnyerte a párharcot, egyúttal bejutott a rájátszásba.

JÉGKORONG
NHL, SELEJTEZŐ A RÁJÁTSZÁSBA
Florida Panthers–New York Islanders 1–5
A három győzelemig tartó párharc végeredménye: 3–1, az Islandersnek.

2020.09.28 07:05:33

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

A Miami legutóbb 2014-ben döntőzhetett, akkor a San Antonio öt mérkőzésen bizonyult jobbnak.

2020.09.26 08:05:49

Jól kezdett a Miami, a fordulás után viszont az történt, amit a bostoni csapat akart.

2020.09.24 08:37:11

Tyler Herro 37 pontja még Jayson Tatum csodálatos második félidejénél is többet ért, egy győzelemre a nagydöntőtől a Heat.

2020.09.21 07:11:36

Az első meccs borzalma után most abszolút összeszedte magát a Nuggets.

2020.09.18 08:26:52

A Miami a harmadik negyedet 37–17-re nyerte meg. A Boston ezt a mérkőzést is elrontotta.