Itt van Amerika
D. Á. 2019.12.03 08:33 Frissítve: 2019.12.03 08:40

NHL: a Blackhawks sem tudta megállítani a Bluest, mészárolt a Sabres

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) legutóbbi játéknapján a Buffalo Sabres 7–1-re ütötte ki a New Jersey Devilst, a Nyugati konferencia éllovasa, a St. Louis Blues 4–0-ra nyert a Chicago Blackhawks otthonában. Az Anaheim Ducks, a Vegas Golden Knights és a New York Islanders is győzni tudott.

A St. Louis nagyszerű formában van (Fotó: Twitter/St. Louis Blues)

A Nyugati főcsoport listavezetője, a St. Louis Blues idegenben aratott nagy különbségű sikert a Chicago Blackhawks otthonában. A vendégek négy gólt szereztek, erre a hazaiaknak nem volt válaszuk, így a vége nagyon sima, 4–0 lett.

A Buffalo Sabres nem kegyelmezett a New Jersey Devilsnek – már az első harmadban 5–0 volt az állás, s a második játékrészben ki is alakult a 7–1-es végeredmény.

A Vegas Golden Knights és a New York Islanders egyaránt 4–1-es győzelmet ünnepelhetett. Előbbi a New York Rangers otthonában, utóbbi a Detroit Red Wings vendégeként örülhetett.

Az Anaheim Ducks hazai pályán játszott gólokban gazdag mérkőzést a Los Angeles Kingsszel, 4–2-re nyert.

Amerikai sportok K. ZS.

Húsz évet töltött el az NBA-ben, volt gólkirály, MVP, másodhegedűs, vezér – és mindenekelőtt bajnok.

2020.01.27 09:18:57

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

A legtöbb pályán a csapatok lepörgettek egy-egy 24 másodperces támadóidőt Kobe Bryant emlékére.

NBA
2020.01.26 10:00:15

A Lakers sztárja megelőzte Kobe Bryantet és már a harmadik az NBA szerzett pontokat összesítő örökrangsorában.

2020.01.25 10:05:05

Amerikai sportok HEGEDŰS RÓBERT, GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

Russell Westbrook 45 pontos szezoncsúccsal ellensúlyozta James Harden újabb gyenge napját.

NBA
2020.01.24 15:10:50

Amerikai sportok BORBÉLY LÁSZLÓ

Kijelentette, hogy nem hajlandó az 1/1-eshez menni, kétszeres Super Bowl-győztes lett. Eli Manningtől búcsúzunk.