NFL: a Patriots hat éve nem kezdte ilyen gyengén a szezont

2018.09.24. 08:06
Kerryon Johnsont (a labdával) nem tudták tartani a Pats védői (fotó: Twitter)
A New England Patriots 26–10-es vereséget szenvedett a Detroit Lions vendégeként a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 3. fordulójában, így 2012 óta először 1–2-es mérleggel kezdte a szezont.

A Lions újonca, Kerryon Johnson 101 yardot futott a mérkőzésen, ezzel 2013 novembere óta a Detroit első játékosa lett, aki 100 yard felett zárt egy meccset. Akkor Reggie Bush remekelt (117 yard) a Green Bay Packers ellen.

Az Oroszlánok a második negyedben már 13–0-ra is vezettek, innen a vendégek Stephen Gostkowski mezőnygóljával és James White TD-jével még feljöttek 13–10-re, ám a harmadik negyed hatodik percétől már nem szereztek pontot.

A Detroit először nyert az NFL új idényében, míg a Pats hat év után először 1–2-es mutatóval kezdte a bajnokságot. Tom Bradyék a következő körben az eddig százszázalékos Miami Dolphinst (3–0) fogadják.

A Los Angeles Rams pontokban gazdag mérkőzésen múlta felül a Los Angeles Chargerst (35–23), míg az Arizona Cardinals úgy kapott ki 16–14-re a Chicago Bearstől, hogy az első negyedet követően még két touchdownnal vezetett (14–0).