NFL: a Giants legyőzte a Chiefst, a Ravens lenullázta a Packerst

2017.11.19. 22:36
Íme, az észak-amerikai profi amerikaifutball-liga (NFL) 11. fordulójának vasárnapi eredményei!

A Baltimore Ravens némi meglepetésre, 23–0-ra győzött a Green Bay otthonában. A Packers legutóbb 2006. november 19-én, azaz napra pontosan 11 éve kapott ki szerzett pont nélkül hazai pályán. Akkor a New England Patriots 35–0-ra kalapálta el a Green Bayt a Lambeau Fielden.

A Minnesota sorozatban a hatodik mérkőzését nyerte meg, mivel 24–7-re megverte a Los Angeles Ramst. A Vikingsnél Adam Thielen 123 elkapott yarddal és egy 65 yardos elkapott touchdownnal zárt.

A Detroit Lions 27–24-re nyert a Chicago Bears ellen. A hazaiak a meccs vége előtt három másodperccel mezőnygólt hibáztak. A Lions egyhuzamban a harmadik találkozóján győzött.

A Cleveland Browns a tizedik idei meccsét is elvesztette, mivel a Jacksonville 19–7-re jobbnak bizonyult nála. A Jaguars mérlege ezzel 7–3, s vezeti a csoportját.

A New York Giants nagy csatában, hosszabbítás után 12–9-re felülmúlta a Kansas City Chiefst. A meccsen Alex Smith irányító, Travis Kelce tight end és Shane Vereen futó is adott el labdát (interception), Eli Manning, a Giants irányítója viszont nem. A New Yorknak ez volt a második győzelme a szezonban.

A New Orleans Saints tizenöt pontos hátrányból, hosszabbítás után nyert 34–31-re a Washington Redskins ellen.