Itt van Amerika
nemzetisport.hu 2019.04.17 07:18 Frissítve: 2019.04.17 08:22

NBA: egyenlített a Raptors; egyre nagyobb bajban az OKC

A Toronto Raptors 111–82-re legyőzte az Orlando Magicet az NBA rájátszásának főcsoport-negyeddöntőjében, így 1–1-re kiegyenlítette az egyik fél négy sikerig tartó párharcot. Nyugaton a Denver Nuggets egyenlített ki a San Antonio Spurs ellen összesítésben, az Oklahoma City Thunder viszont az első mérkőzést követően a másodikat is elbukta a Portland Trail Blazersszel szemben, így a Portland 2–0-ra vezeti azt a csatát.

Részletek itt.

NBA-RÁJÁTSZÁS, 2018–2019
KELETI FŐCSOPORT
FŐCSOPORT-NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
Toronto Raptors (2.)–Orlando Magic (7.) 111–82 (26–18, 25–21, 39–27, 21–16)

A négy győzelemig tartó párharc állása: 1–1.

NYUGATI FŐCSOPORT
FŐCSOPORT-NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉSEK
Denver Nuggets (2.)–San Antonio Spurs (7.) 114–105 (21–26, 28–33, 26–23, 39–23)

Portland Trail Blazers (3.)–Oklahoma City Thunder (6.) 114–94 (26–31, 28–23, 37–21, 23–19)
A négy győzelemig tartó párharc állása: 2–0, a Portlandnek.

2019.05.20 08:17:39

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

Végig a Raptors diktált, de nagyon nehezen adta meg magát a Bucks – kétszeri hosszabbítás után.

2019.05.18 08:24:09

Nem tudta felvenni a kesztyűt a Raptors, a Milwaukee egy másodpercig sem adott komoly esélyt.

2019.05.17 09:17:51

Curry vezérletével a Golden State fordítani tudott a második félidőben, ezzel megvédte pályaelőnyét.

2019.05.16 08:30:49

Szinte végig vezetett, de az utolsó negyedben összeomlott a Toronto Raptors.

2019.05.13 08:35:08

Nyugaton C. J. McCollum parádéjával nyert hetedik meccset a Portland a Denver ellen.