nemzetisport.hu 2016.01.29 18:09 Frissítve: 2016.01.29 18:13

Hihetetlen jó arc volt Phelps! Félmeztelenül érte el, hogy a kosaras hibázzon

A tengerentúli kosárlabdában nagy hagyománya van a büntetődobások idején bemutatott akcióknak, amelyekkel az éppen dobó játékos figyelmét igyekszenek elterelni. Az Arizona–Oregon (86–68) egyetemi meccsen minden idők legeredményesebb olimpikonja, a 18-szoros bajnok úszó, Michael Phelps vállalt szerepet az akcióban. Meglett az eredménye…

De hogy került oda Michael Phelps? Nos, edzője, a legendás Bob Bowman jelenleg az arizonai egyetem úszóprogramjának vezetője.

A zavaró mutatványokra szakosodott 942 Crew megkereste Bill Kennedyt, az egyetem atlétikai ügyekért felelős igazgatóját, és megkérdezte, hogy ki tudná-e deríteni, hogy vajon Phelps benne lenne-e egy kis mókában. A sztár azonnal igent mondott!

Mondjuk úgy, nagyon jó arc volt az olimpiai bajnok. Ráadásul a produkciója elérte a várt eredményt: Stephen Thompson mind a két büntetőjét kihagyta.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.05.24 08:08:22

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

A Cleveland 2010 óta először kapott ki egymás után kétszer Keleti főcsoportba tartozó riválistól a rájátszásában.

2016.05.23 10:08:43

Kevin Durant és Russell Westbrook együttvéve 63, az OKC 133 pontig jutott.

2016.05.22 09:18:02

Nagyot javított védekezésén a Toronto, a Cleveland első vereségét szenvedte el a rájátszásban.

2016.05.20 08:20:35

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (kezdo5.hu)

LeBron James megelőzte Shaquille O'Nealt a playoff pontlistáján, ezzel már a negyedik.

2016.05.19 08:49:37

Amerikai sportok Gobodics Tamás (Kezdo5.hu)

A negyedik negyedben már főleg a cserék voltak pályán a Golden State-ben, ám az OKC így sem tudott érvényesülni.