Wimbledon: Marosi Katalinék búcsúztak vegyes párosban

MTI MTIMTI MTI
2015.07.03. 21:58
Marosi Katalin Eric Butorackal az oldalán búcsúzott az angol nemzetközi teniszbajnokság vegyes páros versenyének első fordulójában.

A wimbledoni torna honlapja szerint a magyar, amerikai kettős rövidítésben vesztette el az első játszmát a María José Martínez Sánchez, Rohan Bopanna spanyol, indiai duóval szemben, a másodikat azonban megnyerte.

A döntő szettben Marosiéknak 6:5-ös hátránynál több lehetőségük is volt az egyenlítéshez, ám nem tudtak élni velük, s hiába hárítottak két mérkőzéslabdát, a harmadikkal élni tudott az ellenfél, amely megnyerte a 2 óra 16 percig tartó találkozót.

ANGOL NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG, WIMBLEDON (26 750 000 font, fű)
VEGYES PÁROS, 1. FORDULÓ

María José Martínez Sánchez, Rohan Bopanna (spanyol, indiai)–Marosi Katalin, Eric Butorac (magyar, amerikai) 7:6 (11–9), 5:7, 7:5