Tenisz: Venus Williams megint az első fordulóban búcsúzott

M. D.M. D.
2020.03.03. 11:14
Venus Williams 2 óra 29 perces mérkőzésen, 4:6, 6:3, 6:2-re kikapott a világranglistán 199. helyezett Anna Karolína Schmiedlovától a mexikói Monterreyben zajló kemény pályás női tenisztorna első fordulójában.

A 39 éves, hétszeres Grand Slam-győztes amerikai klasszis – akit jelenleg a 65. helyen jegyeznek a WTA rangsorában – sorozatban a negyedik versenyén esett ki az első körben (köztük az Australian Openen is), s a WTA körversenyén legutóbb tavaly szeptemberben, a pekingi viadalon tudott meccset nyerni Barbora Strycová ellen.

Keddi legyőzője, Anna Karolína Schmiedlová térdsérülése miatti féléves kihagyás után idén januárban tért vissza a pályára, és tavaly május óta az első győzelmét aratta a WTA Touron főtáblás mérkőzésen.

WTA-TORNA, MONTERREY (275 000 dollár, kemény pálya)