Tenisz: ketten együtt 32 évesek, legyőzték Stollárékat a döntőben

M. D.M. D.
2019.08.04. 07:41
Stollár Fanny az amerikai Maria Sanchez oldalán 6:2, 6:2-re kikapott a Cori Gauff, Caty McNally duótól a washingtoni kemény pályás tenisztorna női páros versenyének magyar idő szerint vasárnap éjszakai döntőjében.

Stollárék mindkét játszmában felálltak az első brékhátrányból, de 2:2 után egyikben sem tudtak már játékot nyerni. A találkozó Sanchez kettős hibájával ért véget, és 65 percig tartott.

A 15 éves Cori Gauff – aki a wimbledoni bajnokságon egyesben a legjobb 16 közé jutott – és a 17 esztendős, a washingtoni viadalon egyéniben elődöntős Caty McNally életében először nyert WTA-tornát.

Stollár párosban negyedszer játszott döntőt a WTA Touron – Sanchezzel az oldalán először –, ezeken a meccseken egy győzelem és (most már sorozatban) három vereség a mérlege.

WTA-TORNA, WASHINGTON (250 000 dollár, kemény pálya)