Tenisz: Kenin és Szabalenka is nyolcaddöntős Abu-Dzabiban

MTI (Közzétette: M. D.)MTI (Közzétette: M. D.)
2021.01.08. 22:21
Az első helyen kiemelt Sofia Kenin és a negyedikként rangsorolt Arina Szabalenka is a nyolcaddöntőbe jutott az Abu-Dzabiban zajló kemény pályás női tenisztornán.

Az Australian Open-bajnok Sofia Kenin második fordulós ellenfele, a belga Kirsten Flipkens a második szettben 7:5, 4:5-nél egy felugrás után rosszul fogott talajt, a bal bokája maga alá fordult, emiatt fel kellett adnia az összecsapást.Sofia Kenin második fordulós ellenfele, a belga Kirsten Flipkens a második szettben 7:5, 4:5-nél egy felugrás után rosszul fogott talajt, a bal bokája maga alá fordult, emiatt fel kellett adnia az összecsapást.

Arina Szabalenka két szettben bizonyult jobbnak az ausztrál Ajla Tomljanovicnál, összecsapásuk 1 óra 40 percig tartott és 12 bréket hozott. A mérkőzés során Szabalenka ötször, Tomljanovic hétszer bukta el szervajátékát.

WTA-TORNA, ABU-DZABI (565 530 dollár, kemény)