Tenisz: Karacev a nyolc között Marseille-ben

MTI, V. Á.MTI, V. Á.
2022.02.16. 18:33
Krejcíková két szettben búcsúzott Dubaiban (Fotó: AFP)
Mind a négy kiemelt kikapott a szerda délutáni nyolcaddöntőben a 703 580 dollár (222 millió forint) összdíjazású, dubai kemény pályás női tenisztornán – írja az MTI. A negyedik helyen kiemelt Aszlan Karacev bejutott a negyeddöntőbe a Marseille-ben zajló, 622 ezer euró (222 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

WTA DUBAI

A Roland Garros-címvédő Barbora Krejcíkovát (2.) az ukrán Dajana Jasztremszka, a címvédő spanyol Garbine Muguruzát (4.) az orosz Veronyika Kugyermetova, a korábbi Garros-bajnok Iga Swiateket (6.) a lett Jelena Ostapenko, míg a kétszeres dubai győztes Jelina Szvitolinát (10.) a svájci Jil Teichmann búcsúztatta.

ATP MARSEILLE

A nyitó körben erőnyerő orosz játékos szerdán a dán Holger Vitus Nodskov Runét búcsúztatta.

WTA 500-AS TORNA, DUBAI (703 580 ezer dollár, kemény pálya)