Tenisz: Babosék nem jutottak be a négy közé Torontóban

2019.08.10. 00:22
Babos Tímea és az észt Anett Kontaveit párosa nem jutott be a legjobb négy közé a torontói nemzetközi teniszversenyen, mivel pénteken elveszítette az 1 óra 47 percig tartó negyeddöntőt a Gabriela Dabrowski, Hszü Ji-fan duóval szemben.

A magyar, észt kettős megnehezítette a 2. helyen kiemelt, rendkívül összeszokott ellenfél feladatát, sőt a második szett hajrájában egy labdára volt a győzelemtől, azonban Dabrowski és Hszü két mérkőzéslabdáról megnyerte adogatását, lendületből a tie-breaket is, a szuper tie-break pedig már egyoldalúan alakult – tudtuk meg a magyar teniszező hivatalos honlapjáról, a babostimea.hu-ról.

ROGERS CUP (2 830 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA)
PÁROS, NEGYEDDÖNTŐ

Gabriela Dabrowski, Hszü Ji-fan (kanadai, kínai, 2.)–Babos Tímea, Anett Kontaveit (magyar, észt) 6:7 (0–7), 7:6 (7–5), 10–3