ATP-vb: Wawrinka két játszmában nyert Ferrer ellen

MTI MTIMTI MTI
2015.11.18. 23:50
A svájci Stan Wawrinka két játszmában legyőzte a spanyol David Ferrert a férfi teniszezők hétmillió dollár összdíjazású, kemény pályás londoni ATP-világbajnokságának szerdai második fordulós mérkőzésén.

Az Ilie Nastaséról elnevezett kvartettben a negyedikként rangsorolt Wawrinka és a hetedik helyen kiemelt Ferrer mellett a spanyol Rafael Nadal és a hazai közönség előtt szereplő Andy Murray kapott helyet. A hétfői első körös mérkőzéseken Nadal Wawrinkát, míg Murray Ferrert múlta felül két szettben.

A Stan Smith-csoportban a világelső és címvédő szerb Novak Djokovics, a svájci Roger Federer, a cseh Tomas Berdych, valamint a japán Nisikori Kei szerepel.

BARCLAYS ATP WORLD TOUR FINALS, LONDON (7 000 000 dollár, kemény pálya)
ILIE NASTASE-CSOPORT, 2. FORDULÓ

Stan Wawrinka (svájci, 4.)–David Ferrer (spanyol, 7.) 7:5, 6:2
KORÁBBAN

Rafael Nadal (spanyol, 5.)–Andy Murray (brit, 2.) 6:4, 6:1
Az állás:
1. Nadal 2 győzelem/0 vereség (4–0), 2. Murray és Wawrinka 1/1 (2–2), 4. Ferrer 0/2 (0–4)