Az év első Grand Slam-tornájának párosításai és eredményei.

FÉRFI EGYES

NŐI EGYES

Roland Garros: Fucsovics Mártonék is búcsúztak az első körben

Fucsovics Márton és Stefano Travaglia párosa két játszmában szenvedett vereséget.

Roland Garros: Djokovics kétszettes hátrányból felállva jutott tovább

A 19 éves Lorenzo Musetti alaposan megcibálta az oroszlán bajszát, ám a végére elfogyott az ereje.

Roland Garros: Federer visszalépett a nyolcaddöntőtől

A térdműtét után visszatérő 39 éves klasszis az olasz Matteo Berrettinivel csapott volna össze.

Roland Garros: Federer őrült meccsen ment tovább

Rafael Nadal rekordot döntött, a címvédő spanyol 50-edszer nyolcaddöntős Grand Slam-tornán.

Roland Garros: Nadal sima győzelemmel jutott a 32 közé

A rekordbajnok spanyol három szettben, 6:0, 7:5, 6:2-vel jutott tovább a második körből.

Roland Garros: Thiem kétszettes előnyről búcsúzott az első körben!

Dimitrov 6:2, 6:4, 5:1, 40–0 után zsinórban kilenc játékot veszített el, majd feladta a meccsét.

Fucsovics Márton legyőzője búcsúzott Genfben

Genfben a negyedik kiemelt Grigor Dimitrov is kiesett. Lyonban az elsőnek rangsorolt Dominic Thiem köszönt el.

Garros: Kvitová nem folyatja a tornát a sajtótájékoztatón szerzett sérülése miatt

Szokatlan okból kénytelen befejezni szereplését a párizsi tornán a cseh teniszező.

Oszaka Naomi visszalépett a Roland Garrostól

A japán 15 ezer dolláros büntetést kapott, végül hétfőn úgy döntött, a folytatásban nem lép pályára.

Babos Tímeát nagyon megviselték az elmúlt hetek

Az MTK sportolója még nem döntött arról, kivel indul párosban a tokiói olimpián.

Roland Garros: kiesett Babos, nem lesz magyar a női egyes főtábláján

Nem sikerült legyőznie a világranglista 144. helyezettjét a magyar teniszezőnőnek.

Elindul a Garroson a rákbetegségét legyőző spanyol játékos

„Alig várom, hogy pályára léphessek, és újra átérezhessem azt, amit ez a torna mindig is jelentett nekem.”

Konjuh feladta a Badosa elleni finálét Belgrádban

Badosa az első döntőjét játszotta a WTA-sorozatban, Konjuh mérlege egy győzelem és immár két vereség.

Jani Réka kikapott a belgrádi negyeddöntőben

A magyar teniszező a bolgár Viktorija Tomova ellenében búcsúzott három szettben pénteken.

Gauff nyerte a parmai tornát; kialakult, ki döntőzik Belgrádban

Cameron Norrie elődöntős lett Lyonban, miután a péntekről befejezett meccsen legyőzte Artur Rinderknecht.