B. Ö. B.

B. Ö. B. megjelent írásai

Találatok száma: 64

F1: összehozta a mezőnyt a búcsúzó Vettel, akit Hamilton is „megajándékozott”

Max Verstappen szezonbéli 15. győzelmét aratta a Formula–1-es Abu-dzabi Nagydíjon, ám a 2022-es idény utolsó versenye az újabb Red Bull-siker helyett mások miatt maradhat emlékezetes. Ez volt ugyanis (többek között) Sebastian Vettel utolsó futama a királykategóriában, ami az F1-legek-sorozatunk idei utolsó cikkében is „ellopta a show-t”. Azért a négyszeres világbajnok visszavonulása mellett olvashatnak arról is, milyen rendkívüli sorozata szakadt meg Lewis Hamiltonnak idén, vagy éppen arról, hogyan „kapta meg” az AlphaTauri az új versenyzőjét.

F1: Verstappen tisztességtelen ajánlata; Magnussen lenyomta Hamiltont

George Russell aratott győzelmet a Sao Pauló-i Nagydíjon. A Mercedes-pilóta Formula–1-es pályafutásának első győzelméről azonban egyeseknek, főként a Red Bull viaskodó versenyzőinek sikerült elterelniük a figyelmet. Voltak azonban pozitív szempontból is emlékezetes pillanatok az interlagosi versenyhétvégén – Kevin Magnussen például először rajtolhatott a pole pozícióból, ezzel máris több rajtelsősége van idén, mint Lewis Hamiltonnak. Nyck de Vries majdnem kipróbálhatta egy újabb csapat autóját, míg Fernando Alonso és Sebastian Vettel egy tekintetben igen eltérően viselkedett a brazíliai sprintfutamon.