Videó: elképesztő történet - a lelátón kerestek bírót a bajnokin

2014.02.26. 10:14
Érdekes eset történt a spanyol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (Segunda B) rendezett Racing Santander–Compostela (1–1) mérkőzésen. A 66. percben a játékvezetőnek, Hugo López Puertának meghúzódott a combizma, és bár gyors orvosi ellátást kapott, nem tudta folytatni a munkáját. Helyét az egyik partjelző vette át, akinek azonban így megüresedett a posztja. A harmadik ligában viszont nincsen negyedik számú játékvezető, így nem folytatódhatott volna a meccs. Ekkor nem mindennapi döntés született. A hangosbemondó arról érdeklődött a közönségnél, hogy van-e köztük a spanyol szövetség által kiadott bírói papírokkal rendelkező kolléga, és láss csodát, a negyedosztályban közreműködő José Leiva Zubillaga azonnal jelentkezett. A találkozó minden hiba nélkül lezajlott.